top of page
Ieškoti
  • rsimkus

Sandėliavimo paslaugos, kodėl jomis verta naudotis?

Atnaujinta: 2021-09-24

Kiekvienai įmonei, kuri užsiima el. komercijos paslaugomis, svarbu yra kuo sklandesnis pristatymas ir malonus klientų atsiliepimas apie jų teikiamas paslaugas. Jei verslas vystosi sėkmingai ir didėja užsakymų skaičius, gali tapti sunku operatyviai prisitaikyti prie augančių darbų kiekio, o pristatymo terminai gali lėtėti, ko pasakoje klientai gali likti nepatenkinti. Tam, kad plečiantis verslui nenukentėtų prekių pristatymas, jums gali tapti pravartu pasinaudoti kontraktinės logistikos paslaugomis. Kodėl sandėliavimo paslaugos gali tapti naudingos tam tikroms įmonėms. Viena iš priežasčių gali būti tai, kad didėjant verslo apimtims didėja ir asortimento gabenimas, na o kaip žinia visos naujai veikiančios įmonės dažniausiai naudojasi mažomis sandėliavimo vietomis į kurias gali netilpti visos jų prekės. Tad naudotis sandėliavimo paslaugomis, dėl papildomų prekių kiekio gali tapti labai patogu. Tokiu būdu jūs galite nesijaudinti, kad jūsų prekių tiekimas gali sutrikti dėl to, kad reikiamų prekių neturite sandėlyje. Nusprendus naudotis sandėliavimo paslaugomis, prekės kurios pasiekia logistikos partnerius, jų saugumas ir laikymo sąlygos bei atsakomybė už visas prekes pereina mums, todėl jums kaip verslui nereikia nerimauti dėl vietos, kur padėti papildomas prekes, ar dėl to, kad prekės bus nesaugiai sandėliuojamos. Taip pat sandėliavimo paslaugomis patogu naudotis ir dėl to, kad bus mokama už konkrečią prekių užimamą vietą, o ne už viso sandėlio plotą. Tokiu būdu jūs galite sutaupyti savo lėšų ir jas investuoti į didesnį savo verslo plėtojimą.

Kokie yra sandėliavimo paslaugos privalumai?

  1. Sumažėja kaštai. Pasirinkus sandėliavimo paslaugas, jums nereikia jaudintis dėl to, kad jūsų prekės gali netilpti ir jums reikės investuoti į didesnes patalpas.

  2. Darbuotojai. Pasirinkus šią paslaugą jums nereikia jaudintis dėl to, kad bus reikalingi papildomi darbuotojai prekių sandėliavimui, nes viskuo pasirūpinsime mes.

  3. Prekių saugojimo atsakomybė. Pasinaudojus sandėliavimo paslaugomis, jums nereikės jaudintis kaip yra prižiūrimos ir kraunamos prekės, nes visa atsakomybė pereina įmonei, kuriai patikimos visos prekės.

Ar galima atsisakyti sandėliavimo paslaugos?


Jei vis dėl to verslo idėja nepasiteisina, ar sandėliavimo paslauga tiesiog yra nebe reikalinga, kyla klausimas ar už sandėlį vis tiek verslas turi mokėti. Tai priklauso žinoma nuo to, kokia sutartis buvo sudaryta su įmone. Dažniausiai verslas sudaro sutartis taip, kad jie bet kada galėtų atsisakyti šios paslaugos ir patalpas perleisti kitiems jos norintiems verslams. Tad dažniausiai tokių bėdų kaip verslas bankrutavo, o už sandėlį dar reikia mokėti nėra. Žinoma sutartis galima sudaryti ir tam tikram laiko tarpui, pavyzdžiui metams, bet tą daro įmonės, kurios jau tikrai yra įsitvirtinusios versle ir žino kaip sėkmingai vykdyti savo veiklą.127 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page