top of page
Ieškoti
  • rsimkus

3pl sandėliavimas, kokia tai paslauga?

Atnaujinta: 2021-09-24

3PL sandėliavimas ir jos pasirinkimas verslui - tai puiki išeitis būtent toms įmonėms, kurios yra orientuotos į pardavimus ir patys nenori turėti daug reikalų su jų prekių logistika ir visais kitais su tuo susijusiais klausimais. 3PL sandėliavimu pasirūpina profesionalai, kurių paslaugas pasirenka verslas.


3PL sandėliavimas pasižymi tuo, kad yra suteikiama saugi vieta jūsų prekių, įrangos bei visų kitų daiktų sandėliavimui patraukliomis kainomis. Jei įmonė nusprendžia naudotis visomis kitomis teikiamomis paslaugomis, tuomet jos visos yra derinamos individualiai su kiekvienu klientu ir tokiu būdu yra randamas geriausias sprendimas klientui. Mūsų įmonė teikia trumpalaikes ar ilgalaikes sandėliavimo paslaugas taip pat jei pageidauja klientas atrenkame, rūšiuojame, pakuojame prekes, taip pat vykdome jų pristatymą, Taip pat yra galimi ir kiti pasirinkimo variantai. Vykdant šias paslaugas nereiškia, kad jūs turite jas visas pasirinkti. Galima rinktis tik iš kelių sandėliavimo galimybių. Jei turite savo transportavimo priemones, tuomet galite naudotis tik sandėliavimo paslauga. Kokį variantą bepasirinktumėte, mes kaip įmonė užtikriname, kad procesas būtų efektyvus, sklandus ir žinoma saugus.


Kaip veikia 3PL sandėliavimas?


Kadangi mūsų įmonė pasižymi lankstumu sandėliavimo ir sandėlio nuomos klausimais, galime klientams pasiūlyti platų paslaugų pasirinkimą. Visos šios paslaugos gali būti derinamos su kiekvienu klientu atskirai. Kodėl verta pasirinkti būtent mūsų teikiamas sandėliavimo paslaugas:

  1. Teikiama trumpalaikė ir ilgalaikė nuomos paslauga.

  2. Sandėliu galima naudotis iš karto, nereikalingas depozitas, už teikiamas paslaugas.

  3. Įvairus pasirinkimas kaip jūsų prekės bus kraunamos mūsų sandėlyje (mechaninis bei automatizuotas pakrovimas bei iškrovimas).

  4. Sandėlio plotą renkasi įmonė, tad ji pati pasirenka už kokį plotą bus mokami pinigai.

  5. Prekių rūšiavimas pagal jūsų užsakymų lapus.

  6. Prekių išdavimas jūsų partneriams arba darbuotojams.

  7. Visos reikalingos ataskaitos apie prekių judėjimą.

  8. Sandėlio vietos oro sąlygų užtikrinimas pagal jūsų pageidavimus (drėgmė, temperatūra)

3PL sandėliavimas, kiek reikia investuoti?


Kiekviena nauja įmonė nusprendusi vykdyti tam tikrą veiklą susiduria su klausimu, kiek jai reikės investuoti į patalpas prekių sandėliavimui ir jų išdavimui. Tai dažniausiai reikalauja didelių resursų todėl ne visi nauji verslai gali sau leisti būtent tokius sprendimus. Tad čia puikiai gali pasitarnauti būtent 3PL sandėliavimas. Tokiu būdu įmonė, kuri ka tik pradėjo savo veiklą sumažins išlaidas susijusias su sandėliavimu, prekių tvarkymu, bei transportavimu. Pasirinkus logistikos specialistus kaip savo tarpininkus jie galės investuoti mažesnę sumą pinigų į naujai pradedamą verslą, tokiu būdu sumažinti kaštai padidins jų piniginius srautus, kuriuos bus galima reinvestuoti į verslo plėtrą ar kitas su esamu verslu susijusias sritis. ne sumažės.

260 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page