top of page
Ieškoti
  • rsimkus

Sandėliavimo paslaugos Panevėžyje

Atnaujinta: 2021-09-24

Kiekvienas klientas kalbėdamas apie savo prekes ar krovinius pabrėžia, kad jiems svarbiausia - saugumas, patikimumas ir sklandumas. Nors šiems aspektams užtikrinti reikia daugybę efektyvių sprendimų ir procesų, viena neatskiriama to dalis yra prekių sandėliavimas. Prekių sandėliavimui turi būti naudojama moderni technika bei būtent tam pritaikytos modernios patalpos.


Auštos kokybės sandėlio valdymas leidžia garantuoti kokybišką tranzitą, kurio metu efektyviai įvykdomas krovinių ar prekių papildymas, modifikavimas ir saugojimas.


Jei jūsų įmonę domina patikimas ir saugus, trumpalaikis ar ilgalaikis prekių ar krovinių sandėliavimas pasirinkite mus tapti Jūsų partneriais. Sukaupę ilgametę patirtį mes galime užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę.


Kodėl rinktis 1962 kaip partnerį?


Mūsų logistikos centras 1962 įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, 1km atstumu nuo E67 (Via Baltica) kelio. Patogiu atstumu išsidėstę didieji Lietuvos / užsienio miestai ir jų oro uostai. Mūsų logistikos centras išsiskiria ir savo istorija : Įsikūręs Panevėžio širdyje, 1962 su savimi nešasi ypatingą istoriją. Tai restauruotas pastatas už kurio slepiasi buvęs "Ekranas", žinomas kaip didžiausias spalvotų kineskopų gamintojas Baltijos šalyse. Būtent šio pastato palikimą atspindi 1962 - metus kada pradėjo veikti AB Ekranas gamykla.

Kadangi visi mūsų sandėliai atitinka aukščiausius standartus, juose galima sandėliuoti įvairiausias prekes bei krovinius. Kiekvienai įmonei pasiruošusiai bendradarbiauti bus parinkta sandėliavimo vieta pagal jų pageidavimus. Klientui reikalinga sandėliavimo vieta bus parinkta kuo greičiau ir operatyviau. Komandoje dirba vien profesionalai, tad puikiai išmanome savo darbą ir žinome kaip visus darbus atlikti kuo kokybiškiau. Gerai parinkta logistika leis priimti sprendimus, kurie tiek tiekėjams tiek pardavėjams leis kokybiškai transportuoti reikiamas prekes


Kokybiškos sandėliavimo paslaugos Panevėžyje už gerą kainą


Atsakomybė už sandėliuojamas prekes


Siekiant kokybiško sandėliavimo pirmiausia reikia žinoti kaip kokybiškai atliekami visi darbai. Pirmas sandėliavimo etapas siekiant kokybiško sandėliavimo yra krovinių ir prekių priėmimas. Labai svarbu, kad kroviniai būtų priimami kruopščiai ir atsakingai. Šiame etape itin svarbu, kad visi duomenys apie krovinį būtų suvesti teisingai, o vieta ir būdas kaip bus sandėliuojamas krovinys, būtų parenkami atsižvelgiant į prekės tipą. Sekantis sandėliavimo procesas - prekių saugojimas. Įmonė privalo užtikrinti, kad visi kroviniai bus tinkamai saugomi ir prižiūrimi. Visos patalpos turi būti pritaikytos pagal krovinio reikalavimus. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kol prekės sandėliuojamos logistikos centre už jas atsako centras, o ne bendrovė, kuriai priklauso prekės. Trečiasis etapas sandėliavimo procese - prekių paruošimas tolesniam transportavimui. Prekės paruošiamos pagal kliento pageidavimus ir jos iškeliauja iš sandėlio. Visi šie procesai yra prižiūrimi ir sistemingai vykdomi, nes mūsų tiklas yra ilgalaikis bendradarbiavimas, o tai reiškia, kad privalome pasiekti maksimalų klientų pasitenkinimą mūsų paslaugomis.

201 peržiūra0 komentarų

Comments


bottom of page