top of page
Ieškoti
  • rsimkus

3pl logistika, kas tai yra?

Atnaujinta: 2021-09-24

3PL logistika, kaip terminas, yra naudojamas įvariuose šaltiniuose, tačiau daugeliui gali kilti klausimas ką iš ties tai reiškia ir kokias paslaugas šis terminas atspindi. 3PL raidžių junginys reiškia trečiųjų šalių logistika (third party logistics). Taip pat šis junginys dar gali būti žinomas kaip kompleksinė ar kontraktinė logistika, kuomet vienas paslaugų tiekėjas patiki dalį ar visą savo prekių tiekimą, jų sandėliavimą, krovinių krovimą, visų su logistika susijusių paslaugų vadybai trečiajai šaliai.


Sužinojus kas yra 3PL logistika, svarbu pabrėžti, kodėl ji yra naudinga. Pirmiausia galima paminėti tai, kad ne visos įmonės, kurios užsiima tam tikra veikla turi vietos, kurioje gali sandėliuoti savo prekes. Neturint tokios galimybės dažniausiai įmonės yra nepajėgios pervežti ir tiekti visų savo prekių efektyviai. Naudotis tokiomis paslaugomis taip pat gali būti pravartu, nes ne visos įmonės, kurios pradeda savo veiklą turi sukaupusios pakankamai žinių ir resursų, kaip šioje srityje dirbantys specialistai. Jei įmonė, kuri pradeda darbą tam tikroje srityje joje neturi sukaupusi pakankamai žinių ir daugiau nesispecializuoja šioje srityje, tačiau vis tiek stengiasi įgyvendinti idėjas savo jėgomis, joms dažniausiai tai kainuoja gana dideles išlaidas, ko pasakoje nukenčia pats įmonės pelningumas. Būtent šioje vietoje 3PL logistikos paslaugos yra geriausias sprendimas. Mūsų paslaugų dėka jūs sutaupote ne mažą kiekį pinigų, kuriuos sudaro tam tikros išlaidos kaip sandėliavimas, transportavimas, valdymas ir nuoseklus monitoringas, taip pat ir žmogiškieji ištekliai. Pasirinkus mūsų paslaugas galite vykdyti savo įmonės veiklą, o tuo pačiu metu tobulinti produkciją bei paslaugas, toliau vystyti veiklą susijusią su verslu, na o tuo metu logistika rūpinsis mūsų profesionalai.


Tokią paslaugą rinktis verta tuomet kai pradedamas vystyti naujas verslas ir išteklių nuosavai logistikos grandinei nėra arba ji nėra iki galo išvystyta. Mes jums pasiūlysime profesionalus šioje srityje. Taip pat jums bus pasiūlyti geri įkainiai, kurie leis jums sėkmingai vystyti jūsų pasirinktą veiklą, be didelių papildomų išlaidų, kas reiškia, kad jūsų pelnas ne mažės, o tik didės. Taip pat pasirinkus, būtent tokį logistikos modelį bus parinkti labai geri terminai, o taip pat ir pati moderniausia technika, kurios įsigyti patys verslininkai tiesiog negalėtų, ar ji jiems būtų ne pelninga investicija. Taip pat jei jūs tiesiog matys nemokate ar nenorite rūpintis visais klausimais susijusiais su tiekimu ir jūs pasitikite šios srities specialistais, tuomet nėra priežasčių kodėl nepasirinkti šių paslaugų. Atsakant į klausimą, kas yra 3PL logistika galima atsakyti taip : naudinga investicija į tiekimą ir logistiką.

Logistikos paslaugas teikiančios įmonės yra suinteresuotos į 3PL paslaugų tiekimą, tad galite neabejoti, kad jums bus pateiktos pačios geriausios sąlygos naudotis būtent šia paslauga.

717 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page