top of page
Ieškoti
  • rsimkus

Sandėliavimo paslauga, kuo ji naudinga?

Atnaujinta: 2021-09-24

Elektroninės prekybos platforma suteikia galimybę savo verslą pradėti nuo nulio. Tai reiškia, kad norint pradėti pardavimo verslą nereikia papildomų įgūdžių ar išlaidų. Tačiau, augant pardavimams, įmonė gali susidurti su tam tikrais iššūkiais. Augantys pardavimai reikalauja didesnio inventoriaus, o tuomet iškyla klausimas: kur sandėliuoti prekes? Kaip profesionaliai tvarkytis su sudėtinga logistika? Prekių sandėliavimas reikalauja papildomo dėmesio, todėl išauga poreikis žmonių įdarbinimui produktams atrinkti, paruošti ir išsiųsti. O svarbiausia, kur rasti patalpas, kurios tiktų visam šiam darbui. Visa tai naujam verslininkui gali tapti ne tik tikru galvos skausmu, bet ir reikalauti resursų, kurių jis dar nebūtinai turi. Šiuo atveju pasirinkti logistikos paslaugas teikiančią įmonę yra ne tik patogiau, bet ir pigiau, nes pačiam verslininkui be žinių ir patirties pasirūpinti sandėliavimu reikalaus daugiau resursų nei profesionalams. Logistikos įmonės dėka įmonės vadovas galės išsirinkti jam tinkančias patalpas prekių sandėliavimui, jam nereikės samdyti papildomų darbuotojų nes visu tuo rūpinsis logistikos centras .Atidavus sandėliavimą į logistikos centro rankas atsiranda galimybė jiems perleisti ir siuntų tvarkymą. Logistikos centras gali pasirūpinti siuntų išsiuntimu galutiniam vartotojui, o tai ir vėl itin supaprastina kliento procesus. Kol profesionalai rūpinsis Jūsų prekių sandėliavimu ir siuntimu, Jūs galėsite daugiau laiko skirti savo verslo tobulinimui ir plėtrai. Logistikos centras, pasitelkdamas moderniausias technologijas ir sistemas, užtikrins lengvą ir tikslų prekių kiekių likučių sekimą, užtikrinantį sklandų Jūsų prekių judėjimą 3PL centre.


Sandėliavimo paslaugos kaina


Įmonė taiko išskirtinį mokėjimo modelį, tad jo dėka jūs nemokėsite už tuščią sandėlio vietą, o tik už tą teritoriją, kurioje yra jūsų prekės. Taip pat kaina priklausys ir nuo to, kokios dar papildomos paslaugos bus naudojamos kaip naujai veikiančios įmonės. Svarbu paminėti, kad esame lankstūs ir prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių. Mūsų paslaugų paketai yra platūs, pvz. Jūs pasirinksite, ar prekių likučius stebėsite patys ar naudositės mūsų paslaugomis numatyti ir pasirūpinti inventoriaus užpildymu. Kiekvienas paketas sudaromas atskirai, žinoma sandėliavimo paslaugomis užsiimanti įmonė nurodo savo įkainį, pagal kurį klientas gali orientuotis, tačiau jis nėra galutinis, o priklausys nuo individualių verslo poreikių ir apimčių.


Kodėl naudotis 3PLpaslauga?


LOGISTINIŲ KAŠTŲ SUMAŽINIMAS


Logistikos verslas neišvengiamai aptarnauja daug klientų, kas reiškia, kad daugelis patiriamų kaštų yra „padalinami“ ir taip paslaugų kaina vienam klientui ženkliai sumažėja.


NULINĖ INVESTICIJA Į SANDĖLIAVIMO PATALPAS


Įmonės, kurios pasirenka pačios rūpintis sandėliavimu, neišvengiamai patiria didelius kaštus dėl sandėliavimo patalpų, įrangos, technikos įsigyjimo/nuomos ir priežiūros bei žmogiškųjų išteklių išlaikymo. Koncentruota 3 PL veikla leidžia efektyviai išnaudoti sandėlį ir personalą.


INTEGRACIJA SU KITOMIS SISTEMOMIS


Mūsų sandėlio valdymo sistema gali būti integruota su skirtingomis platformomis, taip užtikrinant efektyvų ir automatizuotą procesą.


PRIEIGA PRIE ŽINIŲ IR PATIRTIES


Partnerystė su didžiausiomis kurjerių tarnybomis leidžia per geriausią laiką už geriausią kainą pasiekti visus pasaulio pirkėjus. Galime pasiūlyti ypač geras kainas ir pristatymo greitį Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir Lietuvos pirkėjams.


AUKŠTAS KLIENTŲ PASITENKINIMAS


Klientų pasitenkinimas, žinoma, priklauso nuo daugelio aspektų, tačiau labai svarbus kriterijus yra prekės pristatymo greitis. Todėl, savo klientams paliekame pareigą rūpintis savo prekių kokybe, o mūsų pareiga – rūpintis tinkamu prekių atrinkimu, supakavimu ir greičiausiu išsiuntimu.


KLIENTŲ PASIEKIAMUMAS VISAME PASAULYJE


Logistikos verslas neišvengiamai aptarnauja daug klientų, kas reiškia, kad daugelis patiriamų kaštų yra „padalinami“ ir taip paslaugų kaina vienam klientui ženkliai sumažėja.

132 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page